Naprawiam AGD

Misja Firmy

W dzisiejszych czasach elektronika jest wszędobylska. Występuje praktycznie w każdym otaczającym nas sprzęcie AGD. Począwszy od małych urządzeń, takich jak suszarki, ekspresy – do większych, czyli pralek, zmywarek, lodówek lub klimatyzatorów.

Wspomnianą elektroniką są wszelkie sterowniki zwane potocznie programatorami lub modułami. Pilnujące temperatury, obrotów silnika, procesu prania bądź zmywania. Wszystko jest pięknie dopóty, dopóki nasze urządzenie działa. Lecz gdy następuje awaria i potrzebny jest nowy programator to jego cena stanowi czasem 50% ceny nowego urządzenia, jeśli oczywiście producent udziela wsparcia i jest dostępny. Dlaczego więc mamy wyrzucić naszą pralkę lub zmywarkę gdy nie widzimy korozji i dotychczas działała bez zarzutu ?. I to przez jakąś elektroniczną płytkę ?. Istnieje bowiem inne rozwiązanie, pewne i dużo tańsze …

I tu wkraczamy My…

Łącząc naszą Pasję do elektroniki, chęć pomocy oraz klasyczny serwis AGD powstała firma obejmująca klienta kompleksową opieką serwisową. Pasja ta umożliwiła nam głębszy wgląd w funkcje oraz budowę sprzętu, co daje nam przewagę przy trudnych usterkach bez kosztownej wymiany podzespołów takich jak programatory. Których koszt stanowi niekiedy znaczną część wartości urządzenia.

Służymy więc pomocą;

  • W naprawie elektroniki używanej w sprzęcie AGD. Wszelkich programatorów i modułów sterujących. Usługa jest realizowana lokalnie lub wysyłkowo.
  • Sprzedaży części do sprzętu AGD oraz komponentów dla sterowników w tym zestawy naprawcze.
  • Jako lokalny serwis Pralek, Zmywarek, płyt Indukcyjnych i innych urządzeń.
  • Również w naprawie elektroniki przemysłowej w tym Falowników i sterowników oraz urządzeń specjalistycznych i trudnych. Również po nieudanych naprawach innych serwisów.

Zapraszamy również serwisantów. Naprawiamy pojedyncze sztuki jak i większe ilości. Lokalnie jak i wysyłkowo. Przy stałej współpracy promocyjne ceny. I bardzo krótki czas realizacji !.

Napisz do nas